Koszyk

Przeglądaj

Media społecznościowe

O nas

Szkółka Akademia Roślin powstała z myślą o pasjonatach kochających rośliny, niezależnie czy rosną one na działce, w ogrodzie, balkonie czy przydomowym tarasie. Pielęgnacja roślin to nie tylko praca, która przynosi efekty w postaci kwiatów, owoców, czy warzyw, ale przede wszystkim ruch na świeżym powietrzu, przyjemność obcowania z przyrodą oraz zadowolenie z osiąganych wyników.

Z uprawianych roślin, szczególnym powodzeniem cieszą się krzewy owocowe. Ich uprawa wymaga trochę umiejętności i cierpliwości, ale sprawia radość podczas całego sezonu wegetacyjnego. 

Już od wczesnej wiosny cieszy obserwowanie ich nabrzmiewających pąków, a jeszcze większą radość sprawia kwitnienie – drzewa i krzewy wyglądają wtedy jak najpiękniejsze bukiety, aż wreszcie ukoronowaniem naszych wysiłków jest wydanie soczystych, kolorowych owoców, które smakują znacznie lepiej niż te kupowane w markecie. 

Ogromnym zainteresowaniem cieszą się borówki amerykańskie oraz winorośl. Do najczęściej uprawianych gatunków można zaliczyć maliny, porzeczki, jeżyny, agrest. Na popularności zyskuje jagoda kamczacka oraz rośliny o niezwykłych właściwościach leczniczych – jagody goji. Sadzonki wszystkich wymienionych roślin są dostępne w naszym internetowym sklepie

Dokładamy wszelkich starań aby zakupy w naszej szkółce były przyjemnością, a oferowane rośliny spełniały Państwa oczekiwania. Wszelkie uwagi dotyczące funkcjonowania serwisu będą mile widziane – dzięki temu Akademia Roślin stanie się jeszcze lepszym miejscem dla wszystkich miłośników roślin i ogrodów.